Noordoostpolder: verschil tussen versies
Verwijderde inhoud Toegevoegde inhoud
(Import from wikitravel.org/nl) |
→Per bus: (Import from wikitravel.org/nl) |
||
Regel 21:
*lijn 75: [[Marknesse]] - [[Steenwijk]]
*lijn 141: [[Zwolle]] - [[Urk]]
*lijn 147: [[
*lijn 171: [[Zwolle]] - Emmeloord
*lijn 315: [[Groningen (stad)|Groningen]] - [[Lelystad]] (
===Per auto===
|